MR Studio Information Technologies

O nás

Špecializujeme sa na návrh, vývoj a tvorbu webových stránok, eshopov, softvérov, mobilných a webových aplikácií na mieru. Poskytujeme klientom inovatívne riešenia a dokážeme vytvoriť aj rozsiahle riešenia s pokročilými funkcionalitami. Kvalitné riešenia potrebujú roky skúseností, použitie najmodernejších technológií a inovatívnosť.

Získať ponuku Pozrieť referencie

Sme slovenská IT developerská spoločnosť so sídlom v Banskej Bystrici. Tvoríme komplexné IT riešenia a produkty. Špecializujeme sa na návrh, vývoj a tvorbu webových stránok, eshopov, softvérov, mobilných a webových aplikácií na mieru. Dokážeme zaručiť jedinečnosť a originalitu, nakoľko pracujeme s výhradne vlastnými systémami a všetky projekty realizujeme na mieru. Pracujeme výhradne s najnovšími a najmodernejšími technológiami a požiadavkami. Náš tím špecialistov zabezpečuje nielen kvalitné služby, ale aj inviduálny prístup, starostlivosť 24/7 a detailné poradenstvo. Pôsobíme už v troch krajinách, okrem Slovenska je to Česká a Rakúska republika. Sídlo spoločnosti máme v Banskej Bystrici a ďalšie kontaktné miesta sú v Bratislave a v Českej republike - Zlíne.

Sme tu pre vás už od roku 2008. Začínali sme ako spoločnosť špecializujúca sa na tvorbu webových prezentácií. Postupne ako sme rástli, priberali sa aj ďalšie služby a dnes dodávame klientom dlhodobé stratégie, riešenia a komplexné produkty – softvéry, informačné systémy, webové riešenia, eshopy či webové aplikácie, ale aj komplexné online či offline marketingové stratégie a kampane.

Dnes už pracujeme pre viac ako 300 spokojných klientov.
Nechceme byť len vašimi dodávateľmi, ale dlhodobými a spoľahlivými partnermi.

V IT, myslíme za vás...

Bc. Martin Rumanovský

Bc. Martin Rumanovský

Founder / CEO

phone +421 949 612 022
email rumanovsky@mrstudio.eu
Mgr. Iva Kocová

Mgr. Iva Kocová

Marketing Manager

phone +421 917 117 785
email iva.kocova@mrstudio.eu

Adam Rumanovský

Sales Representative

email adam.rumanovsky@mrstudio.eu

Ing. Silvia Kapustová

Graphic manager

email info@mrstudio.eu

Adrián Babala

Sales Representative

email babala@mrstudio.eu