IT produkty a řešení

Specializujeme se na tvorbu web stránek na míru, eshopů, softwarů, mobilních a webových aplikací.

Získat nabídkuPodívat reference

Recenze BA

Google Reviews

5 / 21

Recenze BB

Google Reviews

4.8 / 41

Darina Petrovičová

Darina Petrovičová

Marketingová agentúra, ktorá stojí pri nás od nášho začiatku. Vytvorili nám webovú stránku, tvoria nám celý obsah na sociálnych sieťach, starajú sa o marketingové kampane. Od začiatku nám vedeli všetko vysvetliť, poradiť, pomôcť, naplniť naše predstavy. Sme radi že sme si vybrali práve túto agentúru, ktorú môžeme ...

Nikola Struhárová

Nikola Struhárová

Vytvorenie nového webu bolo veľmi rýchle a podľa vopred stanovených podmienok. Komunikácia s panom Rumanovskym bola a stále je skvela, vždy sa snažil naše požiadavky spracovat čo najrýchlejšie. Web je prehľadný, ľahko sa na ňom orientuje a to iste platí aj o admin sekcii, v ktorej si jednotlivé sekcie na webe upravujeme. Nemám ...

Silvester Gajdošik

Silvester Gajdošik

Dobrý deň, rád by som sa podelil o svoje skúsenosti s MR studio IT. Spolupracovali sme spolu na dvoch projektoch, čo značí našu spokojnosť už od prvého projektu. Radi by sme vyzdvihli profesionálny a odborný prístup firmy a poradenstvo nie len v oblasti IT. Firma je pripravená previesť vás vašim projektom a odhaliť v ňom aj tie ...

Tvorba webových stránek na míru

Tvorba webových stránek na míru

Tvorba webových stránek je dnes již nezbytností při profesionální prezentaci vaší firmy v rámci online prostředí. Jen s kvalitní webovou stránkou, poutavým webdesignem a obsahem můžete být krok před konkurencí.

Realizujeme všechny druhy IT, webových řešení na míru: Webové stránky na míru s aplikací, Klasické prezentační webové stránky, Byznys webová řešení B2B&B2C, Komplexní redesign webových stránek, Portálová řešení, Ecommerce řešení, Mikrostránky.

Tvorba e-shopů na míru

Tvorba eshopu na míru? Potřebujete e-shop? E-shopy jsou aktuálně jednou z nejsilnějších a nejúčinnějších forem prodeje vašich produktů online. Nabízíme profesionální a moderní eshop řešení na míru. Získejte efektivní a výkonný eshop na míru, který přinese požadované výsledky i pro vaši firmu. Tvoříme B2B&B2C eshopová řešení na míru. Realizujeme komplexní návrh, vývoj a tvorba i toho nejrobustnějšího e-shopového řešení.

Tvorba e-shopů na míru
Tvorba mobilních a webových aplikací

Tvorba mobilních a webových aplikací

Realizujeme komplexní návrh, vývoj a tvorbu mobilních a webových aplikací na míru. Ty nejlepší webové nebo mobilní aplikace pro rozvoj vašeho podnikání. Tvorba mobilních aplikací pro IOS, Anroid. Tvorba B2B&B2C webových aplikací.

Tvorba softwarových řešení na míru

Specializujeme se na zakázkový vývoj a tvorbu softwarových řešení na míru, komplexní tvorbu a implementaci jakýchkoli informačních systémů na míru.

Pracujeme výhradně s moderními technologiemi, klademe důraz na jednoduché ovládání a provoz, moderní a přehledný design a uživatelnost.

Specializujeme se také na vývoj a tvorbu pokročilých výkonnostních CMS, CRM systémů, softwarů, podnikových a manažerských softwarů, eCommerce řešení.

Tvorba softwarových řešení na míru
UI/UX Design

UI/UX Design

Vytvoříme pro vás přehledný, moderní, snadný a zároveň špičkový web design na míru. Vytvořili jsme již více než 500+ web stránek a řešení. Podívejte se na náš web design!

Unikátní UI/UX design mobilních, webových aplikací, softwarových či webových řešení na míru.

 

Získejte cenovou nabídku ještě dnes! Jak na to?

Ideální je domluvit si osobní schůzku nebo telefonický rozhovor. Napište nám prostřednictvím našeho kontaktního formuláře nebo nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu info@mrstudio.eu či telefonního čísla +421 917 117 785

Získať ponuku

Aktualizované: 16/08/2023