O nás

Nie je hriechom, ak sa o niečo pokúsite a neuspejete. Hriechom je to, ak sa o nič nepokúsite.

Páči sa Vám naša práca ?

Požiadaj o nezáväznú cenovú ponuku!

Sme dynamicky sa rozvíjajúca IT developerská spoločnosť sídliaca v srdci Slovenska, Banskej Bystrici. Pracujeme pre vás úspešných 8 rokov s neustálym progresom. Náš progres zabezpečujú nielen kvalitné služby a dlhodobé skúsenosti v oblasti inovácií a vývoja IT, ale aj náš inviduálny prístup pre klientov, starostlivosť a poradenstvo. Ponúkame kompletné služby v oblasti IT zahŕňajúc tvorbu webových stránok, e-shopov, portálov, webových aplikácií, softwérov, marketingu a grafiky. Pôsobíme na slovenskom, českom a rakúskom trhu. V priebehu celého úspešného fungovania spoločnosti sa nám podarilo získať viac ako 200 spokojných zákazníkov a práve oni hovoria za kvalitu služieb našej spoločnosti.


Robíme veci inak, robíme pre vás, našich zákazníkov! Všetko, čo je pre vaše podnikanie dôležité a jedinečné dostaneme na váš web. Našim klientom dokážeme zaručiť jedinečnosť, nakoľko pracujeme s výhradne vlastnými systémami a všetky projekty realizujeme na mieru.


MR Studio WEB & APP Development pracuje tak, aby ste ušetrený čas mohli využiť na rozvoj vášho core business. Takže namiesto riešenia marketingových stratégií a vylepšení sa môžete venovať vašej hlavnej podnikateľskej činnosti.


V oblasti IT, myslíme za vás!

Bc. Martin Rumanovský

Bc. Martin Rumanovský

CEO

+421 949 612 022
rumanovsky@mrstudio.eu
Mgr. Iva Kocová

Mgr. Iva Kocová

Marketing Manager

+421 917 117 785
iva.kocova@mrstudio.eu
Mgr. Martin Mrváň

Mgr. Martin Mrváň

Sales Representative

+421 918 415 862
mrvan@mrstudio.eu
Adrián Babala

Adrián Babala

Sales Representative

+420 773 282 102
babala@mrstudio.eu

Pracujeme s najnovšími a overenými technológiami

PHP
ASP
MySQL
HTML 5
CSS 5
Java Script

Páči sa Vám naša práca ?

Požiadaj o nezáväznú cenovú ponuku!